Jdi na obsah Jdi na menu

Agios Isidoros

7. 6. 2011
Zdroj: http://www.lesvosrentacar.gr/en/index.php?p=p_5&sName=southern-lesvos

Agios Isidoros je oblíbeným letoviskem, které se nachází na jižním pobřeží ostrova Lesbos. Agios Isidoros je nádherná pláž, která se nachází asi jeden kilometr od města Plomari u vesničky Plagia. Pláž Agios Isidoros je písčito – oblázková pláž. Přístup do vody je snadný a pozvolný, tudíž je koupání zde ideální i pro malé děti nebo nepříliš zdatné plavce. Agios Isidoros je malé přímořské letovisko s nádherným výhledem do moře.


Doprava

Na ostrov Lesbos jezdí pravidelně trajekty ze Soluně nebo i z Athén. Na ostrov se můžete dostat také letecky. Letiště se nachází u hlavního města Mytilene a odtud se můžete do letoviska Agios Isidoros dostat pravidelnými autobusovými linkami, které zde jezdí docela pravidelně. Cesta z letiště trvá zhruba hodinu jízdy. Můžete si také půjčit automobil, nebo využít služeb taxi.


Zajímavá místa
Samotná pláž Agios Isidoros je zajímavým místem, protože zde naleznete mnoho sportovního vyžití. Vybrat si můžete z mnoha vodních sportů, nebo si můžete jen zahrát plážový volejbal. Za návštěvu stojí hlavní město, které nabízí řadu historických i archeologických památek.

Ubytování

Sandy Bay ***+ hotel
Pebble Beach   hotel
Aegean Sun **** hotel
Mirsini   apartmá